12
مارس

آخرین جلسه پرسنلی مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی در سال ۱۳۹۴

آخرین جلسه پرسنلی مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی روز پنج‌شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ در اردوگاه فرهنگی تفریحی امام رضا(ع) با حضور حداکثری پرسنل برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حاج آقای حقیقی رئیس مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی سخنان خود را با عرض سلام و صبح بخیر و تشکر از همکاری دوستان در تشکیل این جلسه  به جهت  برنامه‌ریزی  سال آینده آغاز نمودند.

ایشان در ادامه به مناسبت نزدیک شدن به سال جدید فرمودند:  تحویل سال یک تحویل ظاهری است و در کنار آن یک تحویل باطنی هم دارد که عمر و باطن و دل ما مرتباً در حال تحویل است و لازم است همان‌طور که به تحویل ظاهری بهاء می‌دهیم به تحویل باطنی هم اهمیت بدهیم.

ایشان پرهیز از رذائل اخلاقی از جمله غیبت، تهمت، سوء‌ظن را از اهم واجبات دانستند و همکاران را توصیه نمودند که درسال جدید به صله‌ی ارحام رفته و رفع کدورت‌های موجود در بین اقوام، دوستان و همکاران را در برنامه‌ی خودشان قرار دهند و جویای احوالشان باشند که این دستور اسلام است و نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در این زمینه می‌فرمایند:

احسن کما احسن الله الیک (نیکی کنیم همان‌طور که خداوند متعال به ما نیکی می‌کند.)

رئیس مرکز آمو زش زبان و معارف اسلامی  همچنین  یادی نمودند از جناب حجه‌الاسلام و المسلمین آقای کاویانی و سایر عزیزانی که در سال ‌های گذشته زحمات زیادی برای این مرکز متحمل شده و اثرات ارزشمندی از خود به یادگار گذاشته‌اند.

در ادامه جلسه، معاونین مرکز ضمن تشکر از مدیریت محترم به خاطر برگزاری این جلسه و همچنین تشکر از همکاران خود، گزارشی از فعالیت‌های معاونت مربوطه در سال ۹۴ را بیان داشتند و در کنار جلسه کارگروه‌های تخصصی جهت برنامه‌ریزی هر یک از معاونت‌ها برای سال ۹۵ تشکیل گردید و پس از آن با اهدای هدایا و لوح یادبود، برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر، صرف ناهار و برنامه‌های تفریحی از جمله تیراندازی، اسب‌سواری و… در ساعت ۱۶ به پایان رسید.