13
آوریل

اولین جلسه پرسنلی مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی در سال ۱۳۹۵

اولین جلسه پرسنلی مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی روز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ در اتاق جلسات دفتر ریاست با حضور حداکثری پرسنل برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حاج آقای حقیقی رئیس مرکز سخنان خود را با عرض سلام و تبریک سال جدید که مصادف با نام حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین تبریک ایام رجب آغاز نمودند.

ایشان در ادامه درخصوص ایام رجب بیان داشتند: ماه رجب در بین ماههای سال دارای خاصیت و معنویت ویژه ای بوده و در آن رحمت الهی نهفته است. اولین شب جمعه این ماه لیله الرغائب نامیده شده که یکی از روزهای پر رمز و راز است و بهره برداری از این روز باعث تحول در انسانها می گردد.

رئیس مرکز همچنین یادی از آخرین جلسه پرسنلی در سال گذشته نمودند که با موضوع بررسی و تبیین برنامه های سال ۹۵ با همفکری همکاران گرامی برگزار گردید.

در ادامه جلسه، معاونین مرکز ضمن تشکر از مدیریت محترم به خاطر برگزاری مجدد این جلسه و همچنین تشکر از همکاران خود، رئوس برنامه های معاونت در سال ۹۵ را بیان داشتند و رئیس مرکز متناسب با برنامه های پیشنهادی برخی از برنامه های مهم و اساسی را به عنوان برنامه اصلی سال ۹۵ مرکز اعلام نمودند تا در پایان سال شخصا میزان فعالیت و توسعه قابل ارزیابی باشد و جلسه در ساعت ۱۶  به پایان رسید.