26
جولای

جلسه پرسش و پاسخ اساتید با رئیس و مدیران محترم منابع انسانی

در روز شنبه مورخ ۳۰/۵/۹۵ جناب آقای مؤمنی،رئیس مرکز توسعه منابع انسانی همراه با مدیران محترم آن مرکز (آقای آقائی، مدیر جذب و استخدام و آقای اسدی، مدیر ارزشیابی) در مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی و در جمع اساتید این مرکز حاضر شدند و در خصوص سؤالات و ابهاماتی که برای اساتید وجود داشت به بحث و بررسی پرداختند.

در ابتدای جلسه جناب حاج آقای کارگر، رئیس مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان محترم، در خصوص حضور جناب آقای مؤمنی بیان داشتند که ایشان با توجه به مشغله‌ی فراوانی که دارند و بنده به آن واقف می‌باشم، قبول زحمت فرموده و در جمع ما حاضر شدند.

ایشان همچنین فرمودند که علت حضور حضرتعالی در جمع اساتید این مرکز به دلیل برخی دغدغه‌هایی بود که در قسمت امور اساتید این مرکز وجود داشت و به منظور شفاف‌سازی و هماهنگی بیش از پیش با ستاد و همچنین بررسی و بازنگری آئین‌نامه‌های مربوطه این جلسه تنظیم گردیده است که انشاءالله بتوانیم در پایان، مصوبات مورد قبولی را از این جلسه اخذ نمائیم.

در ادامه جلسه اساتید و مدیران گروه‌های علمی سؤالات خود را بیان نمودند و به مقتضای کاری هر کدام از مدیران محترم مرکز توسعه منابع انسانی به سؤالات این عزیزان پاسخ دادند.

این جلسه که از ساعت ۱۱ صبح آغاز گردیده بود هنگام اذان ظهر به اتمام رسید.