12
بهمن

بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

دهه فجر انقلاب اسلامیفریاد الله اکبر جمعیت میلیونی لرزه بر اندام آخرین بقایای رژیم شاه انداخته بود. شمارش معکوس سرنگونی سلطنت شاهی آغاز شده بود و ایرانیان به پا خاسته بودند تا از جان گذشته و با عزمی پولادین پیش به سوی مقصد نهایی بروند و سرنوشت مملکت خود را در دست بگیرند. همه اینها با یک گام آخر نهایی می‌شد و آن ورود امام بود.

اگرچه مردم ایران ۱۴ سال انتظار ورود امام را کشیده بودند، اما دهه‌ها می‌گذشت که اندیشه و راه امام، چراغ راه مردم انقلابی شده بود.

منظومه اندیشه خمینی بر وجود مردم ایران مستولی شده بود و جوش و خروشی انقلابی که در دل و جان مردم ایجاد کرده بود می‌رفت تا ثمره پیروزی را به مردم ایران بچشاند.

این خروش مردمی با حضور امام در فرودگاه مهرآباد و پس از آن در بهشت زهرا کامل شد. ۱۲ بهمن امام آمد و نوید روزهای تازه را داد اما آنچه در ۱۲ بهمن ۵۷ در سخنان امام بر آن تاکید شد، وحدت کلمه بود…

در سالروز ۱۲ بهمن حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی رئیس مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی، به بیان اهمیت بزرگداشت و جایگاه این روز تاریخی پرداختند.

در این مراسم که در بین نماز ظهرو عصر و در نمازخانه مرکز آموزش زبان ومعارف اسلامی و با شرکت اساتید، طلاب و پرسنل  برگزار شد، رئیس این مرکز خاطراتی گرانبها از ایام مبارزات روزهای انقلاب بیان نمودند.