حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین کارگر

آیت الله اعرافی، رئیس جامعه المصطفی(ص) العالمیه، طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین کارگر را به عنوان سرپرست مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی معرفی کردند. حکم ایشان که در تاریخ اول تیرماه ۱۳۹۵ ابلاغ شد به این شرح است:

جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای محمدرضا کارگر(دام عزّه)
با سلام و تحیت
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با عنایت به مراتب فضل، تجارب و شایستگی‌های شما و با توجه به استعفای جناب حجه الاسلام آقای حقیقی، به موجب این ابلاغ، جناب‌عالی را به سمت «سرپرست مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی» منصوب می‌نمایم.
امیدوارم در پرتو عنایات ذات اقدس ربوبی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با مجاهدت، اخلاص و تلاش پیوسته و صرف وقت و دقت و مراقبت لازم و با همکاری کامل مدیران، کارشناسان و کارکنان گرامی و با تأکید بر حفظ دستاوردهای گذشته، در پیشبرد آرمان‌های والای المصطفی و در راستای گفتمان انقلاب اسلامی ، امام و رهبری و رسالت و اصالت‌های حوزه‌ای، قرین توفیقات الهی قرار گیرید.
لازم می‌دانم از تلاش‌های جناب حجه الاسلام آقای حقیقی«دام عزه» در طول تصدی این مسئولیت و همه معاونان، مدیران، کارشناسان و کارکنان ارجمند آن مرکز، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.
به همین مناسبت، مراسم تودیع رئیس سابق و معارفه سرپرست جدید مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی، در روز سه‌شنبه، اول تیر ۹۵ با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، مدیرکل دفتر ریاست جامعه المصطفی(ص) برگزار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشان دهید ربات نیستید: *