تولید نرم افزار آموزشی «پژواک نسخه ویژه تلفن همراه»

 نرم افزار آموزشی «پژواک ویژه تلفن همراه» استفاده از رسانه‌های آموزشی اگر با برنامه ریزی و بهره برداری صحیح انجام شود، می‌تواند یادگیری زبان آموز را تسریع کند و باعث ایجاد خلاقیت در زبان آموزان شود، همچنین باعث تعمیق و تثبیت یادگیری شود. پروژه نرم افزار آموزشی پژواک «نسخه ویژه تلفن همراه» شیوه جدیدی از… ادامه خواندن تولید نرم افزار آموزشی «پژواک نسخه ویژه تلفن همراه»

نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور چین – قسمت دوم»

نشست ملیت پژوهی با موضوع کشور چین، روز دوشنبه مورخ ۱۲ دی ۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقای علی اکبر عطاران، نماینده محترم جامعه المصطفی در چین، در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست آشنایی بیشتر با کشور چین بود که طی… ادامه خواندن نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور چین – قسمت دوم»

نشست پژوهشی «پیامبر (ص) محور وحدت اسلامی»

نشست پژوهشی «پیامبر (ص) محور وحدت اسلامی»، با حضور بیش از ۸۵ نفر از دانش پژوهان و اساتید مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی روز سه شنبه ۳۰ آذرماه ۹۵ در نمارخانه مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی برگزار شد. این نشست با قرائت قرآن توسط یکی از طلاب محترم در ساعت ۹ صبح شروع شد، سپس مجری… ادامه خواندن نشست پژوهشی «پیامبر (ص) محور وحدت اسلامی»

نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور آرژانتین»

نشست ملیت پژوهی روز دوشنبه مورخ ۲۹ آذر۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش مرکز آموزش زبان و و معارف اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقای محسن ربانی، مشاور ریاست محترم جامعه المصطفی و نماینده ی سابق سازمان مدارس خارج از کشور در آرژانتین، در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست آشنایی با کشور آرژانتین بود و نماینده ی… ادامه خواندن نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور آرژانتین»

نمایشگاه «دستاورد های مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی» همزمان با هفته پژوهش

نمایشگاه «دستاورد های مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی» همزمان با هفته پژوهش در مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی برگزار شد. در این نمایشگاه، دستاوردهای پژوهشی این مرکز ضمن معرفی در قالب ۱۴ بنر با ابعاد ۱*۱.۲ متر، شامل اطلاعات جامع فعالیت ها و دستاورد های پژوهشی، به صورت فیزیکی و حضوری در قالب… ادامه خواندن نمایشگاه «دستاورد های مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی» همزمان با هفته پژوهش

نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور برزیل»

نشست ملیت پژوهی روز دوشنبه مورخ ۱۵ آذر۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش مرکز آموزش زبان و و معارف اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقای محمد باقر ربانی، نماینده ی سابق المصطفی (ص) در کشور برزیل، در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست آشنایی با کشور برزیل بود که… ادامه خواندن نشست ملیت پژوهی با موضوع «کشور برزیل»

نشست ملیت پژوهی با موضوع «قاره اروپا»

نشست ملیت پژوهی با موضوع قاره اروپا روز دوشنبه مورخ ۱۰ آبان ۱۳۹۵ توسط جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای هدایت رضوی از طلاب محقق جامعه المصطفی (ص) در مقطع دکتری و مدرس علوم اسلامی در دانشگاه کشور هلند در سالن جلسات مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی برگزار گردید هدف از برگزاری این نشست آشنایی… ادامه خواندن نشست ملیت پژوهی با موضوع «قاره اروپا»

نشست علمی «عاشورا پژوهی»

نشست علمی «عاشورا پژوهی»، با حضور بیش از ۷۰ نفر از دانش پژوهان و اساتید مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی روز دوشنبه ۳ آبان ماه ۹۵ در نمارخانه مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی برگزار شد. این نشست با قرائت قرآن توسط آقای آقای عاصف از طلاب محترم آذربایجان در ساعت ۱۰ صبح شروع شد، سپس مجری… ادامه خواندن نشست علمی «عاشورا پژوهی»

کتاب سامان سخن(مباحثی درباره زبان و دستور زبان فارسی)

یکی از راههای شناخت بهتر و بیشتر زبان، آشنایی با قواعد حاکم بر آن در دانش زبان شناسی و دستور است. «سامان سخن» مباحث مهم و کاربردی از زبان و دستور زبان فارسی را در پنج فصل به این شرح بررسی می کند: فصل اول کلیاتی مانند تعریف زبان و اجزای سازندهَ زبان به ویژه… ادامه خواندن کتاب سامان سخن(مباحثی درباره زبان و دستور زبان فارسی)

کارگاه هم افزایی «بررسی شیوه های رایج آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبان ها در مدرسه المهدی»

کارگاه هم افزایی «بررسی شیوه های رایج آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبان ها در مدرسه المهدی» توسط معاونت پژوهش برگزار گردید. این کارگاه در تاریخ ۱۷ شهریور ماه ۹۵ در اتاق جلسات مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی با حضور اساتید بخش زبان فارسی، کارشناسان عرصه ی پژوهش و اعضای گروه علمی زبان… ادامه خواندن کارگاه هم افزایی «بررسی شیوه های رایج آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبان ها در مدرسه المهدی»