نرم افزار آموزشی «پژواک ویژه تلفن همراه»

استفاده از رسانه‌های آموزشی اگر با برنامه ریزی و بهره برداری صحیح انجام شود، می‌تواند یادگیری زبان آموز را تسریع کند و باعث ایجاد خلاقیت در زبان آموزان شود، همچنین باعث تعمیق و تثبیت یادگیری شود.
پروژه نرم افزار آموزشی پژواک «نسخه ویژه تلفن همراه» شیوه جدیدی از به کارگیری رسانه‌ها در فرایندهای آموزشی مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی است. اساس و بنیان این پروژه تحریک انگیزه یادگیری است. که باعث پیشبرد اهداف آموزشی‌ می‌شود و بالندگی و پویایی را برای مجموعه آموزشی به ارمغان می‌آورد. معاونت پژوهش مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی امیدوار است این پروژه نوین و زودبازده بتواند نقش مهم و مؤثری در فرایند آموزشیِ زبان آموزان این مرکز ایفا نماید.

مزایا و قابلیت‌ها

القای اهداف و الگوهای مورد نظر مجموعه آموزشی به مخاطب

در این پروژه به دلیل تفکیک منابع و محتوای آموزشی، منابع و محتوای آموزشی به گونه‌ای ارائه شده که الگوها و اهداف مورد نظر مجموعه آموزشی در آنها اعمال و در معرض دید زبان آموز قرار گیرد.

پویایی و انعطاف

یکی از قابلیتهای مهم این پروژه تغییر آسان منابع و محتوای آموزشی است. بسته چند رسانه‌ای در معرض تغییر به هیچ وجه تکراری نخواهد بود، بلکه همواره پویا و منعطف خواهد بود. در این پروژه تمام عناصر آموزشی را می‌توان متفاوت از یکدیگر و بر اساس سلیقه دلخواه ارائه کرد.

بروزرسانی دوره‌ای

یکی از قابلیتهای بسیار خوب این پروژه آن است که منابع و محتوا و نیز شکل و شمایل آن را می‌توان در دوره‌های معین بروز کرد و آن را بر اساس شرایط زمانی، مکانی و حتی مناسبتی ارائه کرد.

تبدیل شدن به اثر فاخر آموزشی

این پروژه اهداف آموزشی را دنبال می‌کند و در کوتاه مدت قابلیت تبدیل به اثر فاخر آموزشی را دارد و می‌توان آنها را به عنوان یک اثر آموزشی هدفمند ارائه کرد.

دریافت نرم افزار

شما می توانید با کلیک کردن بر روی لینک های زیر نرم افزار «پژواک نسخه ویژه تلفن همراه» نسخه اندروید را دریافت نمایید:

دریافت کتاب دوم
دریافت کتاب سوم
دریافت کتاب چهارم
دریافت کتاب پنجم
دریافت کتاب ششم
 
 
 
 
 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *