معرفی مجموعه نرم‌افزاری کیمیای مهر

kimiyaye-Mehr-89-11-21__Final

کیمیای مهر، نام مجموعه‌ای است که علاقه‌مندان یادگیری زبان فارسی می‌توانند با استفاده از آن به صورت مرحله به مرحله به شکلی سریع و آسان با مهارت‌های زبان فارسی آشنا شده و به این زبان شیرین صحبت کنند، بنویسند و بخوانند.

کیمیای مهر ۱

در کیمیای مهر ۱ به پایه‌های اصلی یادگیری زبان فارسی، مانند آشنایی با شکل و نام حروف فارسی، آواهای کوتاه و بلند در قالب واژه و جملات ساده و کوتاه کاربردی توجه شده و تأکید بر دو مهارت شنیدار و گفتار شده است.

کیمیای مهر ۲

با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید ضمن تثبیت و تقویت آموخته‌های قبلی با واژگان جدید آشنا شده و علاوه بر آشنایی با مهارت‌های شنیداری و گفتاری با مهارت خواندن و نوشتن نیز آشنا شوید.

کیمیای مهر ۳

این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا ضمن تثبیت و تقویت آموخته‌های قبل و توسعه‌ی واژگان خود با موضوعاتی از قبیل فصل‌ها، ساعت، شغل‌ها، رنگ‌ها، اعداد، تاریخ و… در قالب جمله، متن و پرسش و پاسخ آشنا شوید.

کیمیای مهر ۴

در این نرم افزار ما به شما انواع فعل (گذشته، حال و آینده) و کاربرد آن را در جمله می‌آموزیم. شما زبان‌ آموزان گرامی با استفاده از این نرم‌افزار ضمن آشنایی مرحله به مرحله با فعل‌های پرکاربرد زبان فارسی می‌توانید از این فعل‌ها در جملات و گفت و گوهای خود استفاده کنید و فعل‌ها را در زمان‌های مختلف بکار برید.

کیمیای مهر ۵

هدف ما در این مرحله این است که ضمن تثبیت و تقویت آموخته‌های قبلی برای شما زبان ‌آموزان گرامی، شما را در فهم و کاربرد واژه‌های فرهنگی و اجتماعی و خواندن و سخن گفتن با چنین واژگان و متونی توانمند سازیم. و علاوه بر این‌ها بخشی از قواعد دستور زبان را نیز به شما بیاموزیم.

کیمیای مهر ۶

پس از گذراندن ۵ مرحله‌ی قبلی، اکنون شما وارد مرحله‌ی جدیدی از آموزش زبان فارسی می‌شوید. با استفاده از این نرم‌افزار ضمن تقویت و تثبیت آموخته‌های مراحل قبل، با واژگان ادبی و متن‌های متوسطه‌ی ادبی، اجتماعی، اخلاقی و همچنین شعر فارسی و بعضی از قواعد دستوری آشنا شده و ضمن تمرین و تکرار می‌توانید در سطح متون متوسطه فارسی، بنویسید، بخوانید و صحبت کنید.

کیمیای مهر ۷

شما پس از گذراندن ۶ مرحله در این قسمت با واژگان، متن‌ها و شعرهای ادبی، اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی بیشتری آشنا می‌شوید و در ضمن این‌ها نکات دستوری از قبیل نهاد و گزاره، پیشوندها، قیدها، صفت‌ها، ساخت کلمات مرکب و کاربرد آن‌ها را در جمله‌ها و عبارت‌ها می‌آموزید.

کیمیای مهر ۸

این نرم‌افزار شامل متن‌ها، شعرها و ضرب‌المثل‌های فارسی است.
علاقه‌مندان به یادگیری زبان فارسی که مراحل قبل را به خوبی گذرانده باشند با استفاده از این لوح فشرده توانایی بیشتری در فهم و یادگیری واژه‌ها، اصطلاحات ادبی، شعرها و ضرب‌المثل‌های فارسی و کاربرد آن‌ها پیدا کرده و به خوبی می‌توانند بخوانند، بنویسند و به این زبان شیرین سخن بگویند.

کیمیای مهر ۹

شما طی ۸ مرحله‌ی گذشته با مهارت‌های زبان فارسی در سطح متوسطه و پیشرفته آشنا شدید و در ضمن آن‌ها قواعد دستوری را به صورت عملی یاد گرفته و بکار بردید.
در این نرم‌افزار مجموعه دستور زبان فارسی به شکل ساده و روان در قالب تعریف مثال و تمرین آورده شده تا علاوه بر یادآوری آموخته‌های عملی شما در دوره‌های گذشته به شکلی مستقل نیز با دستور زبان فارسی آشنا شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *